ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

تعمیر تلویزیون

برند خود را انتخاب کنید​

تعمیر تلویزیون

با ورود تلویزیون به خانه‌ها این وسیله برقی با نمایش انواع فیلم و سریال و برنامه‌های متفاوت علمی و فرهنگی در پر کردن اوقات فراغت خانواده‌ها نقش مهمی داشته است. تلویزیون که به جعبه جادویی نیز معروف است می‌تواند ساعتها افراد را در جای خود نگه داشته تا به تماشا کردن برنامه های مختلف بپردازند.

امروزه برندهای ارائه دهنده تلویزیون بسیار گسترده هستند و تلویزیون ها در انواع مختلف ساده، ال ای دی و ال سی دی به بازار ارائه شده اند همچنین این تلویزیون ها از لحاظ سایز نیز با یکدیگر متفاوت اند و برخی از آنها دارای آپشن های متفاوتی هستند که در همه آنها وجود ندارد.

اگر شما به تازگی یک تلویزیون خریداری کرده‌اید سعی کنید در درجه اول نسبت به نصب صحیح و گارانتی آن مطمئن شوید و سپس به مطالعه کامل دفترچه راهنمای آن بپردازید تا بتوانید به خوبی با دستگاه کار کنید.

و در صورت بروز نقص احتمالی تنظیماتی آن را برطرف نمایید اما اگر به وجود مراقبت هایی که از تلویزیون خود انجام دادی باز هم دچار مشکل شدید میتوانید از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه مهارت ویژه ای دارند.

در ادامه به چند نمونه از مشکلات رایج در تلویزیون‌ها اشاره خواهیم کرد

معایب و مشکلات رایج در تلویزیون‌ها

  •   شکستگی پنل تلویزیون :

یکی از مشکلات رایج تلویزیون های امروزی شکستگی پنل آنها به دلیل نازک بودن آنها است که با جابجایی نادرست یا اعمال فشار کم امکان ترک خوردن و شکستن آن وجود دارد و برای جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر پیشنهاد میشود حتما نسبت به تعویض پنل تلویزیون اقدام شود.

  • آبخوردگی پنل تلویزیون :

باید از رسیدن مستقیم مایعات به پنل یا خود تلویزیون خودداری کرد زیرا باعث خرابی پنل یا سوختن آی سی های دستگاه و یا حتی خود دستگاه خواهد شد و هزینه بسیاری برای تعمیر آن محتمل خواهید شد ، در صورت مشاهده علائم آب خوردگی ، سریعا دستگاه را خاموش کرده و دوشاخه آن را از برق بکشید و جهت سرویس دستگاه به متخصصان قابل اطمینان مراجعه کنید.

  • تاخیر در روشن شدن :

عموما در تلویزیون های که چند سال از عمرشان میگذرد یا برخی از برند ها مانند سامسونگ مشاهده شده است که پس از فشردن کلید پاور تصویر تلویزیون با تاخیر نمایش داده میشود و به اصطلاح دیر روشن میشود ، معمولا این مشکل از قسمت پاور تلویزیون بوده و باید توسط متخصصان مورد بررسی و در صورت نیاز تعویض یا تعمیر شود.

  • خطوط افقی و عمودی ثابت و متغیر در تصویر :

با عوامل مختلفی نظیر ضربه ، فشار ، کارکرد طولانی مدت ممکن است خطوط افقی یا عمودی که به صورت متغیر در صفحه در حال حرکت هستند و پس از مدتی ثابت می شوند پدید آید ، این مشکل معمولا از پنل تلویزیون است و نیاز به تغییر دارد.

فرقی نمی‌کند که از چه برندی تلویزیون خود را خریداری کرده‌اید در صورت بروز هر یک از مشکلات ذکر شده در بالا می‌توانید با مشاوران ما در سایت ریپایر724 تماس گرفته و در صورت نیاز به تعمیر از تکنسین‌های ما کمک بگیرید.

مراحل ثبت درخواست

تماس با ما

دریافت مشاوره

ارسال کارشناس

رفع مشکل

پروژه های انجام شده
0
پروژه های در حال انجام
0
تکنسین
0
رضایت مشتریان
0
Start typing to see pages you are looking for.