ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

تعمیر ظرفشویی

برند خود را انتخاب کنید​

تعمیر ظرفشویی

در گذشته ای نه چندان دور ماشین ظرفشویی به عنوان یک وسیله برقی لاکچری تنها در بعضی از خانواده ها مورد استفاده قرار می گرفت، ولی به مرور زمان با ماشینی شدن زندگی های امروزی و همچنین کمبود منابع آبی باید گفت که ماشین ظرفشویی یکی از کارآمدترین و همچنین مناسبترین وسایل برقی آشپزخانه برای شستن ظروف می‌باشد.

امروزه احساس نیاز به داشتن یک دستگاه ماشین ظرفشویی در حد نیاز به داشتن  یک دستگاه ماشین لباسشویی وجود دارد.

شستن ظروف با استفاده از ماشین ظرفشویی علاوه بر صرفه‌جویی در زمان می تواند به جلوگیری از هدر رفتن آب اضافی نیز کمک زیادی نماید بدین شکل که در استفاده از ماشین ظرفشویی چون ظروف به صورت یکجا توسط مقدار مشخصی آب شسته خواهند شد بنابراین در مصرف آب نیز صرفه جویی می گردد.

اگر شما نیز در فکر داشتن یک ماشین ظرفشویی هستید بهتر است هرچه زودتر اقدام به خرید این دستگاه پرکاربرد نمایید.

برندهای مختلفی از ماشین ظرفشویی در بازار وجود دارند که هر کدام دارای سطح انرژی ،تمام و قدرت متفاوت هستند و منو‌های طراحی شده برای هر یک از این برندها مقدار کمی با هم تفاوت دارد.

 از لحاظ گنجایش نیز ماشین ظرفشویی ها با یکدیگر متفاوت است است که این انتخاب گنجایش بستگی به تعداد اعضای خانواده شما و یا استفاده ای که می خواهید از ماشین ظرفشویی خود انجام دهید دارد.

قبل از استفاده از ماشین ظرفشویی حتماً دفترچه راهنمای فارسی آن را مطالعه نموده و طبق اصول و با رعایت نکات ایمنی از ماشین ظرفشویی خود استفاده نمایید اگر با وجود تمام مراقبت ها باز هم ماشین ظرفشویی شما دچار عیب‌ونقص خاصی شد نگران نباشید فقط کافیست برطرف کردن آن را به تکنسین‌های سایت خدمات مرکزی بسپارید.

چند نمونه از ایرادات رایج در ماشین‌های ظرفشویی

  • ماشین ظرفشویی روشن نمی شود

پریز برق یا دوشاخه را کنترل نمایید

  • ماشین ظرفشویی سر و صدای زیادی دارد

دلایل سر و صدای زیاد ظرفشویی می تواند از معیوب بودن پمپ باشد. همچنین یکی دیگر از موارد شایع، نچیدن درست ظروف در ماشین ظرفشویی است

  • بوی بدی از داخل ماشین ظرفشویی می آید

یکی از دلایل بوی بد داخل ظرفشویی، گرفته شدن فیلتر تخلیه توسط پسماندها و ذرات باقیمانده غذایی است.

  • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد

از جمله دلایل وجود نشتی در ماشین ظرفشویی، می توان به سالم نبودن واشر لاستیکی و بست درب اشاره کرد.

  • ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمی شوید
  • ماشین ظرفشویی تخلیه نمی کند

معمولا دلیل اصلی عدم تخلیه آب توسط ظرفشویی به خرابی پمپ تخلیه و یا مسدود بودن آن بر می گردد. ممکن است عاملی سبب مسدود شدن پروانه های پمپ شده باشد و یا پمپ به طور کل خراب بوده و نیاز به تعویض داشته باشد.

از هر مارک از ماشین‌ظرفشویی که استفاده می نماید اگر شما نیز دچار مشکلاتی از قبیل مشکلاتی که در بالا ذکر نمودیم شدید، فقط کافیست با سایت ریپایر724 تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید، همچنین اگر نیاز به خدمات در محل باشد می‌توانید از تکنسین‌های مجرب سایت کمک بگیرید.

مراحل ثبت درخواست

تماس با ما

دریافت مشاوره

ارسال کارشناس

رفع مشکل

پروژه های انجام شده
0
پروژه های در حال انجام
0
تکنسین
0
رضایت مشتریان
0
Start typing to see pages you are looking for.