استان های تحت پوشش ما

رفع مشکلات جاروبرقی اسنوا

خدماتی است که ریپر 724(repair724) در چهارچوب تعمیرات لوازم خانگی اسنوا به کاربران ارائه می دهد. برای هرچه بهتر انجام شدن فرآیند تعمیر، جمعی از متخصصین این حوزه مراحل آن را بر عهده گرفته اند. همچنین با توجه به ساختار جاروبرقی، ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته ای برای ترمیم این محصول به کار گرفته شده و بدین ترتیب، هرگونه مشکل و اختلال در عملکرد آن برطرف خواهد شد.


مشکل اصلی جاروبرقی ها

هر زمان که ما از نظافت و تمیزی صحبت می کنیم، اولین چیزی که به ذهن ما می آید جاروبرقی می باشد.

با اختراع جاروبرقی کار روزمره انسان ها بسیار راحت تر شده است. وقتی از یک جاروبرقی خوب استفاده می کنید این امر را به وضوح متوجه می شوید.

اگر شما به درستی از جاروبرقی خود نگهداری کنید هیچ مشکل مکانیکی برای آن به وجود نخواهد آمد.

با اینکه این دستگاه سالیان طولانی است که اختراع شده است، اما بازهم ۴ مشکل زیر در آن ها وجود دارد و بعضا موجب خرابی آن ها می شود.

این مشکلات عبارتند از :


۱ – کاهش مکش

این یک مشکل معمولی است که در بیشتر جاروبرقی ها به وجود می آید.

وقتی این مشکل به وجود می آید که سر جاروبرقی با پرز، مو و … گرفته باشد و یا جسمی در لوله آن گیر کرده باشد. این کثیفی در سر جاروبرقی باعث مکش کمتر و در نتیجه کمتر شدن قدرت موتور می شود.

برای اینکه جاروبرقی شما درست کار کند، بهترین و ارزان ترین راه این است که رولهای سر جاروبرقی را هر چند وقت یکبار تمیز کنید. اگر سالیان زیادی است که از جاروبرقی استفاده می کنید و شانه های سر جاروبرقی خورده شده است بهتر است که آن را تعویض کنید چراکه هزینه آن بسیار کم می باشد.

۲ – خاموش شدن خودکار جاروبرقی

مردم اغلب از اینکه دستگاهشان وسط کار کردن خاموش می شود گله مند هستند.

این ایراد دلایل زیادی می تواند داشته باشد. یکی از این دلایل ضعیف شدن موتور و یا نیم سوز شدن آن می باشد. از دلایل دیگر پر شدن کیسه آشغال و مخزن جاروبرقی می باشد.

قبل از اینکه احتمال دهید موتور آسیب دیده است، مخزن آشغال را خالی کنید و دوباره جارو را تست کنید.

۳ – صدای نابهنجار یا بسیار بلند

یکی دیگر از مشکلات رایج در جاروبرقی صدای بسیار بلند آن به محض روشن کردن و کم شدن قدرت مکش آن می باشد. تغییر صدا و صدای نابهنجار از علائم خراب بودن و سوختن موتور می باشد. بهتر است برای تست موتور از متخصص مربوطه کمک گرفته و خودتان جاروبرقی را باز نکنید. در حال حاضر تعویض موتور بسیار با صرفه تر و کم هزینه تر از تعمیر آن می باشد.

۴ – تسمه های جاروبرقی

در بعضی مدل ها و برند ها قسمت سری جاروبرقی با استفاده از یک تسمه کار می کند. تسمه ها بر اساس جنسی که دارند معمولا هر چند ماه خورده شده و با پاره می شوند. شما می توانید قبل از اینکه تسمه خورده شود آن را خریداری و جابجا کنید. قیمت این تسمه ها ناچیز می باشد و با عوض کردن آن ها به طول عمر جاروبرقی خود می افزایید.

ممکن است مشکلات دیگری نیز برای جاروبرقی شما پیش بیاید نظیر : خراب شدن بلبرینگ ها، خراب شدن سیم جمع کن، خراب شدن کلیدهای جاروبرقی و چند مورد دیگر….

در صورت خرابی هریک از موارد بالا با کارشناسان متخصص در این امر تماس گرفته و از آن ها راهنمایی بخواهید.

از آنجا که جاروبرقی محصولی بسیار پر مصرف بوده و ممکن است دچار مشکلات متعددی گردد، مطلب امروز را به ارائه ی توضیحاتی در مورد فرآیند تعمیر جاروبرقی اسنوا اختصاص داده ایم. امیدوارم مطالعه ی این مقاله برای شما مفید واقع شود.

ریپر 724 ارائه‌دهده تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی انواع جاروبرقی اسنوا به متقاضیان است. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات جاروبرقی اسنوا منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با این دستگاه از جمله تعمیر مشکل روشن نشدن جاروبرقی، نامنظم کار کردن جاروبرقی، پریدن فیوز در هنگام روشن کردن جاروبرقی، مکش کم جاروبرقی، داشتن صدای ناهنجار، کار کردن با لرزش بالا و …. را شامل می‌گردد.

در صورتی که به هر دلیل امکان جابجایی جاروبرقی و تحویل آن به تعمیرگاه وجود نداشته باشد، می‌توان خدمات مرتبط با تعمیر جاروبرقی را به صورت سرویس در محل دریافت کرد. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان ریپر 724 خود در محل حضور یافته و تخصصی‌ترین خدمات را همراه با گارانتی معتبر به مشتری ارائه می‌نمایند.

شما عزیزان جهت تعمیر جاروبرقی اسنوا خود با سایت (ریپیر724) تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان کارشناسان ما در محل حاضر شوند